EasySMX X05 Pro, Multi-Platform (PC, Mobil, Switch), Hall-Effect, RF 2,4 GHz/Bluetooth, Fekete, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Mobil/Android kompatibilis | Igen |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Mobil/iOS kompatibilis | Igen |
| LED háttérvilágítás | Igen |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch Lite kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Programozható gombok | Nem |
| Vibráció | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Kétfokozatú vibrációs ravaszok, Kétfokozatú ravaszrögzítő rendszer, Továbbfejlesztett 8 irányú D-Pad |
| Speciális jellemzők | Csendes játékra optimalizálva, Bőrszerű csúszásgátló markolat, Hall-effektusú joystickok, 4 zónás vibrációs motor |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Gombok száma | 17 db |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x EasySMX X05 Pro kontroller, 1 x USB kábel |
| Magasság | 9,5 cm |
| Szélesség | 15,7 cm |
| Hosszúság / Mélység | 6,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,38 Kg |
Leírás
Az EasySMX, a játékkiegészítők vezető gyártója bemutatja az EasySMX X05Pro-t – a hihetetlenül népszerű X05 termékcsalád következő generációját. A kontrollert világszerte több mint 10 000 játékos visszajelzései alapján tervezték, akik egyértelműen jelezték, mit várnak el a "tökéletes kontrollertől": csendes működés, nagy pontosság, erős rezgésvisszajelzés és órákon át tartó kényelem.
Az EasySMX X05Pro mindezeket a tulajdonságokat ötvözi, kiváló egyensúlyt kínálva a kényelem és a csúcskategóriás kontrollerekre jellemző funkciók között. Kiváló választás Switch 2, Switch 1, Switch OLED és Switch Lite konzolos játékosok, valamint PC-s játékosok számára, akik javítani szeretnék teljesítményüket anélkül, hogy túlfizetnének egy ismert márkáért.
Az EasySMX X05Pro középpontjában az újratervezett, tompított gombok állnak. A mechanizmus speciális kialakítása és a csillapító szilikon használata jelentősen csökkenti a zajt, miközben megőrzi a kellemes "kattanás" érzést az ujjbegy alatt. Késő estig játszhatsz a nappalidban, a kollégiumi szobádban vagy a szomszédban anélkül, hogy másokat zavarnál... mindezt úgy, hogy minden megnyomásnál teljes kontrollt és tiszta visszajelzést biztosítasz.
Ugyanolyan figyelmet fordítottak a rezgőrendszerre és a ravaszokra. A 2+2 motoros rendszer (a markolatokban és a ravaszokban) változatos, rétegzett haptikus visszajelzést biztosít – az akciójátékokban másképp fogod érezni a gyorsulást, a fékezést, a fegyver visszarúgását és az ütéseket. Kétfokozatú ravaszzárak is elérhetők: a hosszabb út tökéletes a verseny- és szimulációs játékokhoz, a rövidebb a lövöldözős játékokhoz és a villámgyors reakciókat igénylő címekhez.
A verekedős játékok és a retró játékok rajongói értékelni fogják a precíz, 8 irányú D-padot. A fém kapcsolók használata és a kifinomult kialakítás lehetővé teszi a magabiztos, átlós mozgásokat – véletlen kattintások nélkül. A platformer játékok kombói, speciális támadásai és kihívást jelentő sorozatai pontosan a várt módon valósulnak meg, valódi előnyt biztosítva a játékmenetben.
Az ergonomikus, csúszásmentes ház teszi teljessé az összhatást. A markolatok puha, kellemes tapintású, izzadságálló bevonattal vannak bevonva, így a pad stabil marad a kezedben még maratoni játékmenetek során is. Az EasySMX X05Pro-t úgy tervezték, hogy mind a kis, mind a nagy kezek számára kényelmes legyen – ideális választás fő kontrollernek a mindennapi játékhoz. Ismerd meg az összes részletet:
Főbb jellemzők
- Alkalmas: Switch 2, Switch 1, Switch OLED és Switch Lite, PC, Android, iOS,
- Gombok: Újratervezett mechanizmus + zajcsillapító szilikon,
- Rezgés: 2+2 motoros rendszer (markolat + ravaszok) a realisztikusabb rezgésekért,
- Ravaszok: Kétfokozatú zárak,
- D-pad: 8 irányú irányítópad fém kupolákkal – ideális verekedős játékokhoz, retró játékokhoz és 2D platformer játékokhoz,
- Ergonómia: A kontúrozott markolatok csúszásmentes, puha bevonattal biztosítják a kényelmet hosszú játékmenetek során,
- Teljesítmény: Beépített 1000 mAh-s akkumulátor,
- Gyártó: EasySMX - a közösséggel szoros együttműködésben létrehozott gamer eszközökre szakosodott márka.