Esperanza EKM009, Donut, 250W, 5 fokozat, Turbo funkció, Szürke-fehér, Kézi mixer
Paraméterek
| Mixer típus | Kézi mixer |
| Teljesítmény | 250 W |
| Sebességfokozatok | 5 fokozat |
| Ház anyag | Műanyag |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér-Szürke |
| Felhasználás | Dagasztás, Keverés |
| Funkciók | Kiloldó funkció, Turbo funkció |
| Vezérlés típusa | Tolókapcsoló, Nyomógomb |
| Beépített kijelző | Nem |
| Pillanatkapcsoló | Nem |
| Keverőtál | Nem |
| Keverőszár anyag | Rozsdamentes acél |
| Zajszint | 85 dB |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Csomag tartalma | 1 x Kézi mixer, 2 x Dagasztó villa, 2 x Keverő villa |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,55 Kg |
Leírás
Keverőnk hatékony és eredményes keverési folyamatot biztosít. A változtatható sebességű opciónak köszönhetően lehetővé teszi az összes összetevő összekeverését és a kívánt állag elérését. A keverő elegáns kialakítása alkalmassá teszi bármilyen konyha dekorációjára!
- Ergonomikus fogantyú
- 2 db rozsdamentes acél keverő
- 2 db rozsdamentes acél habverő
- Teljesítményfelvétel: 250 W
- Állítható sebesség
- EJECT funkció - a keverők és habverők kényelmes eltávolításához
- Turbo funkció
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.