Esperanza EKK032X, Danube, 2200W, 1.8L, Vintage Style, Rozsdamentes acél, Elektromos vízforraló
Paraméterek
| Terméktípus | Vízforraló |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Víztartály kapacitás | 1.8 liter |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Termék szín | Inox |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés elleni védelem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED jelzőlámpa |
| Vezérlés típusa | Kapcsoló |
| Fűtőelem anyag | Rozsdamentes acél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Vízkő szűrő | Igen |
| Kábel hosszúság | 0,75 m |
| Magasság | 22,5 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Hosszúság / Mélység | 11,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,2 Kg |
Leírás
Az Esperanza EKK032X Danube elektromos vízforraló ideális választás a Vintage stílus kedvelőinek. Rozsdamentes acél kivitelezése és 2200W teljesítménye garantálja, hogy gyorsan és hatékonyan melegíti fel a vizet.
A 1,8 literes űrtartalom elegendő mennyiségű vizet fűt fel egyszerre, így könnyedén elégítheted ki a család vagy vendégek igényeit is. A Danube elektromos vízforraló kiváló minőségű anyagok felhasználásával készült, így hosszú éveken át megbízható szolgálatot fog nyújtani.
Kényelmes és stílusos kiegészítője lehet konyhádnak, emellett pedig a mindennapi életedet is megkönnyíti. Ne habozz, szerezd be most a Esperanza EKK032X Danube elektromos vízforralót és élvezd a meleg tea vagy kávé elkészítésének egyszerűségét!