Esperanza EKK018G, Iguazu, 2200W, 1.7L, Fehér-Zöld, Elektromos vízforraló
Paraméterek
| Terméktípus | Vízforraló |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Víztartály kapacitás | 1.7 liter |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Fehér-Zöld |
| Funkciók | Kétoldalas vízszintjelző |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés elleni védelem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED jelzőlámpa |
| Vezérlés típusa | Kapcsoló |
| Fűtőelem anyag | Rozsdamentes acél |
| Rejtett fűtőelem | Nem |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Vízkő szűrő | Igen (Kivehető) |
| Kábel hosszúság | 0,75 m |
| Magasság | 22,5 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Hosszúság / Mélység | 11,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,5 Kg |
Leírás
Vezeték nélküli elektromos vízforraló ergonomikus alakkal, amely illeszkedik a konyhák minden belső kialakításába és dekorációjába. Hőálló műanyagból készült. Rozsdamentes acélból készült spirális fűtőelem. A kapcsolóba beépített működési jelzőfény található.
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.