Esperanza EKH008, St. Maria, 2 x 2000W, 80-270℃, 2 zónás, Hordozható, Indukciós főzőlap
Paraméterek
| Főzőlap, tűzhely típus | Indukciós |
| Főzőzónák száma | 2 zóna |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Ház anyag | Kerámia |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 80 - 270 °C |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Főzőzóna (1) átmérő | 20 cm |
| Főzőzóna (2) átmérő | 20 cm |
| Főzőlap teljesítmény elosztás | 2000 + 2000 W |
| Funkciók | Időzítő, 5 főzési funkció |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem, Automatikus kikapcsolás |
| Főzőzóna anyaga | Kerámia |
| Vezérlés típusa | Nyomógomb |
| Beépített kijelző | Igen |
| KIjelző típusa | 1 soros LCD |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Kábel hosszúság | 2 m |
| Magasság | 6,5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Hosszúság / Mélység | 36 cm |
| Csomag tartalma | 1 x Főzőlap |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 4,3 Kg |
Leírás
Az Esperanza ST.MARIA indukciós tűzhely ideális megoldás az energia és a főzési idő megtakarítására. Csak a főzőedény alját és csak azt a területet melegíti, ahol az edény található.
Csatolt dokumentumok
Vélemények
1 értékelés
Írd meg véleményed!
2023. 07. 12.
-
Németh László
A készülék azt hozza amit vártam. A webáruház viszont sokkal többet! Tizedikén megrendeltem, másnap csengetett a futár a készülékkel! Köszönöm! További jó munkát. Elismerésem Önöknek.