Esperanza EKD004, Appétissant, 250W, 4-tálcás, 8 programos, Fehér, Konyhai aszalógép
Paraméterek
| Terméktípus | Aszaló, szárítógép |
| Tálcák száma | 4 db |
| Teljesítmény | 250 W |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 35 - 75 °C |
| Időzítő | Nem |
| Tányérok átmérője | 24 cm |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | Átlátszó tálca, Hőmérsékeltszabályzás |
| Biztonsági jellemző | Túlmelegedés elleni védelem |
| Motor elhelyezkedése | Alul |
| Kialakítás | Kör |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED jelzőlámpa |
| Szárítási programok száma | 8 |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Kábel hossz | 1,5 |
| Csomag tartalma | 1 x Aszaló |
| Magasság | 22 cm |
| Szélesség | 24 cm |
| Mélység | 23 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,8 Kg |
Leírás
Az ételek szárítása megbízható és egyszerű módja annak, hogy megőrizzék ízüket és illatukat, valamint az értékes tápanyagokat és létfontosságú anyagokat. Lehetővé teszi számunkra, hogy egész évben élvezhessük a gyümölcsök, zöldségek vagy gombák ízét tartósítószerek és más mesterséges adalékanyagok nélkül. Ez az eszköz hosszabb ideig megőrzi kedvenc ételeink ízét és illatát. Nélkülözhetetlen minden konyhában.
A nagy teljesítmény és a beépített ventilátor lehetővé teszi az ételek gyors, pontos és egyenletes száradását. A túlmelegedés elleni védelemnek köszönhetően teljesen biztonságos. Kompakt mérete bármilyen konyhába elfér. A tárolás soha többé nem okoz problémát.