Esperanza EKD002, Chanterelles, 250W, 5 tálcás, 8 programos, Fehér, Konyhai aszalógép
Paraméterek
| Terméktípus | Aszaló, szárítógép |
| Tálcák száma | 5 db |
| Teljesítmény | 250 W |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 35 - 70 °C |
| Időzítő | Nem |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | Átlátszó tálca, Hőmérsékeltszabályzás |
| Biztonsági jellemző | Túlmelegedés elleni védelem |
| Motor elhelyezkedése | Alul |
| Kialakítás | Kör |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED jelzőlámpa |
| Szárítási programok száma | 8 |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Kábel hossz | 1,5 |
| Csomag tartalma | 1 x Aszaló |
| Magasság | 32 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Mélység | 32 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 2,3 Kg |
Leírás
Egész évben élvezheti a gyümölcsök, zöldségek vagy gombák ízét tartósítószerek és más mesterséges összetevők hozzáadása nélkül. Ez a készülék hosszabb ideig megőrzi kedvenc termékek ízét és aromáját. Minden modern és egészséges konyhában van szükség rá. Nagy teljesítményű 250 W és beépített ventilátorral, így a termékek gyorsan, pontosan és egyenletesen száradnak, miközben megtartják az étel ízét.
- 5 átlátszó tálca
- Túlmelegedés elleni védelem
- 250W teljesítmény
- 8 szárítási program