Esperanza EHF002WE, Typhoon, 50W, 40cm, 3-fokozatos, Oszcillációs, Fehér-Szürke, Álló ventilátor
Paraméterek
| Termék típus | Álló ventillátor |
| Teljesítmény | 50 W |
| Ventilátorlapát átmérő | 40 cm |
| Sebességfokozatok | 3 fokozat |
| Időzítő | Nem |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér-Szürke |
| Funkciók | Dőlésszög beállítás, Állítható magasság, |
| Védelmi jellemzők | Csúszásgátló lábak, Áramütés elleni védelem |
| Speciális jellemzők | 90 fokos vízszintes forgatás |
| Lapátok száma | 3 db |
| Vezérlés típusa | Nyomógomb |
| Távirányító | Nem |
| Beépített kijelző | Nem |
| Anyagfelhasználás | Műanyag, Fém |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Csomag tartalma | 1 x Ventillátor |
| Kábel hosszúság | 1,5 m |
| Magasság | 130 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 3 Kg |
Leírás
Stílusos dizájnjának és színeinek köszönhetően ventilátorunk könnyen beilleszthető bármilyen típusú helyiségbe, irodába és otthonra egyaránt. Hagyja, hogy a csendes szél gyorsan és hatékonyan lehűtse irodáját vagy otthonát.
Csatolt dokumentumok
Vélemények
1 értékelés
Írd meg véleményed!
2023. 09. 02.
-
Domonkos
Addig megfelelően működik.