Esperanza ECN002, Zephyr, 10 ml, 8 l/perc, Kompresszoros, Fehér, Inhaláló készülék
Paraméterek
| Inhalátor típus | Kompresszoros |
| Alkalmazhatóság | Család (Felnőtt + Gyermek) |
| Gyógyszertartály kapacitás | 10 ml |
| Porlasztási arány | 0.4 ml/perc |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Fehér |
| Részecskeméret tartomány | 0,5-10 um |
| Kompresszornyomás-tartomány | 28-55 Psi (200-380 KPa / 2-3,8 bar) |
| Üzemi nyomástartomány | 9–19 Psi (60–130 KPa / 0,6–0,3 bar 1,3 bar) |
| Áramlási tartomány | 8L/perc |
| Átlagos porlasztási sebesség | ≤ 0,4 ml/perc |
| Légzőszervi frakció | ≥ 70,13% (frakciótartomány ≤ 5 µm) |
| Működési hőmérséklet | 10°C és 40°C között |
| Páratartalom tartomány | 10 - 95% relatív páratartalom |
| Tárolási feltételek | -20°C és 70°C |
| Tápfeszültség | 110V/120V/220V/230V, 50/60Hz |
| Zajszint | ≤ 65 dBA |
| Csomag tartalma | 1 x Porlasztó, 1 x Légcső, 1 x Felnőtt maszk, 1 x Gyermek maszk, 1 x Szájrész |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,8 Kg |
Leírás
Ezt a terméket asztma, allergia és más légzőszervi rendellenességek sikeres kezelésére fejlesztettük ki. Rendkívül egyszerűen használható, csak nyomjon meg egy gombot a kezdéshez. Hatékony, tartós és csendes. Két különböző méretű maszk és extra szájrész, amely lehetővé teszi ainhalátor használatát nemcsak a felnőttek számára, hanem a csecsemők és a gyermekek számára is. Fontos, hogy a termékre két év garanciát biztosít a gyártó, így biztos lehet abban, hogy ha ezt választja garantáltan jól jár! Alacsony árával próbálunk segíteni a szülőknek, hiszen tudjuk, hogy az ilyen készülékek mind a megelőzésben, mind a gyógyításban fontos! Reméljük, hogy a készülék sokaknak segíteni fog!
Az Esperanza ZEPHYR egy kompakt orvostechnikai eszköz, amelyet orvos által rendelt gyógyszer hatékony inhalációs leadására terveztek. A terméket úgy tervezték, hogy hatékony gyógymódot nyújtson asztma, allergia és egyéb légúti megbetegedések kezelésére. A készülék tisztítja a légáramot, amely a tömlőn keresztül a porlasztó felé haladva átalakítja az előírt gyógyszert inhalációs spray-ként. A megfelelő használathoz és karbantartáshoz a ZEPHYR inhalátor megbízható működést biztosít sok évig.
Főbb jellemzők:
- Tápellátás: 220 V / 50 Hz
- Áram: 0,8 A
- Gyógyszeres kapacitás: 10 ml
- Részecskeméret: 0,5-10 µm
- Légzőszervi frakció: ≥ 70,13% (frakciótartomány ≤ 5 µm)
- Zajszint: ≤ 65 dBA
- Átlagos porlasztási sebesség: ≤ 0,4 ml/perc
- Kompresszor nyomástartomány: 28-55 Psi (200-380 KPa / 2-3,8 bar)
- Üzemi nyomástartomány: 9-19 Psi (60-130 KPa / 0,6-1,3 bar)
- Légáramlási tartomány: ≤ 8 L/perc
- Működési hőmérséklet-tartomány: 10°C és 40°C között (50°F és 104°F között)
- Működési páratartalom: 10% és 95% közötti relatív páratartalom
- Tárolási hőmérséklet-tartomány: -20°C és 70°C (-4°F és 158°F) között
- Alaptartozékok: porlasztó, levegőcső, felnőtt maszk, gyermek maszk, szájrész
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Szívből ajánlom mindenkinek ♥️
Profi munka volt !
Köszönöm !