Camry CR 6414, 270 W, 4,7L, 2 fokozat, Kerámia tál, Rozsdamentes acél ház, Fekete-Ezüst, Lassú Főző
Paraméterek
| Termék típus | Lassú főző |
| Teljesítmény | 270 W |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Termék szín | Fekete-Ezüst |
| Funkciók | Kivehető tál, 2 fokozatú teljesítmény, Időzítő, Melegen tartó funkció, Edzett üveg borítás |
| Védelmi jellemzők | Hűvös tapintású fogantyúk, Csúszásgátló lábak |
| Űrtartalom | 4,7 liter |
| Tál anyag | Kerámia |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Tápellátás | 220-240V ~50Hz |
| Tápkábel hossza | 95 cm |
| Csomag tartalma | 1 x Camry CR 6414 multifunkciós edény, 1x Üvegfedő, 1 x Tápkábel |
| Méret | 36,5 x 32,4 x 24,8 cm |
| Súly | 5,04 Kg |
Leírás
A lassú főző egy olyan készülék, amely alacsonyabb hőmérsékleten főzi az ételeket, mint a hagyományos főzés. A CR6414 lassú főző ideális megoldás azok számára, akik szeretnék, hogy az ételek főzés közben ne veszítsék el ízüket és egészséges értéküket. A lassú főzőben elkészített ételek gazdagok mikroelemekben és vitaminokban, amelyek a hagyományos főzés során, forrásponthoz közeli hőmérsékleten elpusztulnak.
A kivehető kerámia tál könnyen tisztítható. Természetes alapanyaga nem változtatja meg az ételek ízét, és garantálja a hő egyenletes eloszlását és a hosszú távú tartósságot az edényben. Bár a készülék működés közben forró, a ház és a fedél hőszigetelt fogantyúi kényelmes használatot biztosítanak. Az üvegfedél biztonsági edzett üvegből készült, így a főzési folyamat könnyebben felügyelhető a tál kinyitása nélkül. A tál térfogata - 4,7 liter - lehetővé teszi, hogy egy nagy családnak vagy 2 napra elegendő ételt készítsen