Camry CR 4414, 1450 W, 0,6 l víztartály, 9 típusú kapszula, Multifunkciós, Fehér, Többkapszulás kávéfőző
Paraméterek
| Kávéfőző tipus | Kapszulás kávéfőző |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | Eszpresszó / Kis kávé, Caffee lungo / Nagy kávé, Kapszulás kávé |
| Speciális jellemzők | 5 cserélhető kapszula adapter |
| Kapszula kompatibilitás | Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitali, Tchibo Cafissimo, Jacobs, Lor, ESE |
| Nyomás | 19 bar |
| Indítási idő | 20 másodperc |
| Víztartály | 0,6 liter |
| Ház anyag | ABS műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x Camry CR 4414 kávéfőző, 5 x apszula/kávé adapter, 2 x Szűrő, 1 x Adagolókanál |
| Tápkábel hossza | 99 cm |
| Méret | 26,5 x 25,5 x 9,7 cm |
| Súly | 2,45 Kg |
Leírás
Szeretné a kapszulás kávék kényelmét élvezni, de nem akar elköteleződni egyetlen márka mellett? A Camry CR 4414 a tökéletes megoldás! Ez az innovatív, rendkívül kompakt kávéfőző 9 különböző kávétípussal kompatibilis, így többé nem kell válogatnia a Nespresso®, a Dolce Gusto® vagy éppen az őrölt kávé között – ez a gép mindet kezeli.
Miért a Camry CR 4414 a kávé szerelmeseinek kedvence?
A legtöbb gép csak egyféle kapszulát fogad el, ami korlátozza a választási lehetőségeket. A Camry CR 4414-hez azonban 5 darab cserélhető adapter jár, amelyekkel szinte az összes népszerű formátumot használhatja. Legyen szó egy gyors reggeli eszpresszóról vagy egy délutáni krémes cappuccinóról, ez a gép mindig készen áll.
Kompatibilitás és adapterek
A készülék az alábbi kapszulákkal és kávétípusokkal használható:
- Nespresso®
- Dolce Gusto®
- Lavazza Blue®
- Lavazza Modo Mio®
- Caffitali®
- Tchibo Cafissimo®
- Jacobs® (kis kapszulák)
- Lor®
- ESE® kávépárnák (44 mm)
- Őrölt kávé: Külön adapterrel, hagyományos eszpresszó készítéséhez.
Főbb jellemzők és előnyök
- Professzionális 19 bar nyomás: Garantálja a sűrű krémréteget (crema) és az intenzív aromát minden csészénél.
- Villámgyors felfűtés: Mindössze 20 másodperc alatt üzemkész, így a rohanós reggeleken sem kell várnia.
- Ultra-kompakt design: Csak 9,7 cm széles! Elegáns fehér-fekete kivitelével a legkisebb konyhapulton vagy irodai asztalon is elfér.
- Egyszerű kezelés: Mindössze 3 gombbal vezérelhető (Eszpresszó / Hosszú kávé / Ki-bekapcsolás).
- 0,6 literes víztartály: Ideális méret több csésze kávé elkészítéséhez egyetlen feltöltéssel.
Műszaki adatok
- Teljesítmény: 1450 W (maximum 3000 W)
- Szivattyú nyomása: 19 bar
- Víztartály kapacitása: 0,6 liter
- Bemelegedési idő: 20 mp
- Méretek: 26,5 cm (mélység) x 25,5 cm (magasság) x 9,7 cm (szélesség)
- Készülékház anyaga: Strapabíró ABS műanyag
- Szín: Fekete és Fehér
A csomag tartalma
- 1 db Camry CR 4414 kávéfőző
- 5 db cserélhető kapszula/kávé adapter
- 2 db szűrő az őrölt kávéhoz (kicsi és nagy)
- Adagolókanál és használati útmutató