Camry CR 2835 G, 100 W, 7000 RPM, Kerámia penge, LCD kijelző, 10 hosszbeállitás, Arany, Vezeték nélküli hajvágó
Paraméterek
| Terméktípus | Hajvágó |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Teljesítmény | 100 W |
| Ház anyag | Műanyag + Fém |
| Penge anyaga | Kerámia |
| Hosszúság beállítások | 8 |
| Akkumulátor kapacitás | 2000 mAh |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Funkciók | Fej, pajesz, szakáll vágásához, Sebességszabályozás, Vágáshossz-állítás, Kerámia penge szürke titán bevonattal |
| Védelmi jellemzők | Rövidzárlat védelem, Túlmelegedés elleni védelem |
| Sebességfokozat | 6000 ford/perc, 7000 ford/perc |
| Hossztartomány | 0,8 - 2,0 mm |
| Hosszbeállítás (Tartozék fésűvel) | 1,5, 3, 4,5, 6, 9, 12, 15, 18 mm |
| Akasztogyürü | Nem |
| Mosható | Nem |
| Vezérlés típusa | Nyomógomb |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijlező típusa | LCD kijelző |
| Töltési idő | 2,5 óra |
| Működési idő | 180 perc |
| Akkumulátor kapacitás | 2000 mAh |
| Csomag tartalma | 1 x Camry CR 2835 G hajvágó, 1 x Tisztitókefe, 1 x Tisztitófolyadék, 8 x Formázófésű |
| Kábel hosszúság | 2 m |
| Méret | 11,6 x 22,6 x 7,4 cm |
| Súly | 400 g |
Leírás
Vigye otthonába a szalonok minőségét a Camry CR 2835 Gold professzionális hajvágóval! Ez az elegáns, arany színű, masszív fémházzal rendelkező készülék nemcsak a szemnek tetszetős, hanem a legmodernebb vágási technológiát is kínálja. Legyen szó precíz kontúrozásról vagy teljes hajvágásról, a Camry prémium eszköze minden igényt kielégít.
Miért a Camry CR 2835 Gold a legjobb választás?
A készülék lelkét a szürke titán bevonatú fix penge és a kiváló minőségű kerámia mozgó penge alkotja. Ez a párosítás garantálja a rendkívüli élességet, a tartósságot és azt, hogy a pengék még intenzív használat mellett sem melegszenek túl.
Főbb jellemzők és előnyök
- Intelligens LCD kijelző: Valós időben követheti az akkumulátor töltöttségi szintjét (%) és az aktuális motorsebességet, így sosem éri meglepetés használat közben.
- Állítható sebesség (Turbo funkció): Válasszon a 6000 és 7000 fordulat/perc közötti sebességfokozatok közül a hajtípusnak megfelelően. A magasabb fokozat a vastagabb szálú hajjal is könnyedén megbirkózik.
- Hosszú üzemidő: A nagy teljesítményű, 2000 mAh-s lítium akkumulátor akár 3 óra (180 perc) vezeték nélküli használatot tesz lehetővé, a gyorstöltési funkcióval pedig mindössze 2,5 óra alatt újra menetkész.
- Precíziós vágáshossz-állítás: A készüléken található gyűrűvel a vágási hossz 0,8 mm és 2,0 mm között finomhangolható, a mellékelt 8 darab fésűvel pedig tág határok között variálhatja a stílusát.
- USB-C töltés: Modern és praktikus megoldás – a csomagban található 2 méteres USB-C kábel segítségével szinte bárhol töltheti.
Műszaki adatok
- Penge típusa: Kerámia mozgó penge + Titán bevonatú fix penge
- Sebesség: 6000 RPM és 7000 RPM (állítható)
- Akkumulátor: 2000 mAh Lítium
- Üzemidő: Akár 180 perc
- Töltési idő: kb. 2,5 óra
- Vágáshossz (tartozékok nélkül): 0,8 – 2,0 mm
- Maximális teljesítmény: 100 W
- Tápkábel: 2 méteres USB Type-C
Készlet tartalma
- 1 db Camry CR 2835 Gold hajvágó
- 8 db cserélhető fésű: 1.5, 3, 4.5, 6, 9, 12, 15, 18 mm
- 1 db 2 méteres USB-C töltőkábel
- 1 db tisztító kefe és 1 db ápoló olaj