Camry CR 1342, 2200W, 1.7 L, STRIX vezérlő, Rozsdamentes acél, Fekete, Vezeték nélküli vízforraló
Paraméterek
| Terméktípus | Vízforraló |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Víztartály kapacitás | 1.7 liter |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Automatikus kikapcsolás, STRIX biztonsági vezérlőrendszer |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem, Szárazság elleni védelem |
| Beépített kijelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Belső fény | Nem |
| 360 fokban elforgatható alap | Igen |
| Fűtőelem anyag | Rozsdamentes acél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Kábeltároló | Igen |
| Anyagfelhasználás | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Kábel hosszúság | 75 cm |
| Méretek | 25,5 x 15,5 x 21,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,95 Kg |
Leírás
Camry CR 1342 Elektromos Vízforraló – 1,7L, 2200W (Fekete)
Frissítse fel konyháját ezzel az elegáns, minimalista megjelenésű vízforralóval! A Camry CR 1342 nemcsak esztétikus, hanem rendkívül praktikus választás is mindennapi használatra. Az 1,7 literes kapacitás éppen ideális 3-4 csésze tea vagy kávé gyors elkészítéséhez, anélkül, hogy felesleges vizet (és energiát) pazarolna.
Főbb tulajdonságok és előnyök:
Kompakt és hatékony: Az 1,7 literes űrtartalom és az 2200W-os teljesítmény garantálja, hogy a víz pillanatok alatt felforrjon.
Biztonság mindenekelőtt: A készülék automatikus kikapcsolási funkcióval rendelkezik a víz felforrása után, valamint beépített védelemmel a víz nélküli indítás ellen.
Praktikus kialakítás:
- 360 fokban elforgatható talp: Bal- és jobbkezesek számára is kényelmes használatot biztosít.
- Vízszintjelző: Mindig pontosan láthatja, mennyi víz van a készülékben.
- Rejtett fűtőszál: A rozsdamentes acélból készült fűtőelem könnyebben tisztítható és tartósabb, mint a hagyományos megoldások.