Brother MFC-L8390CDW, A4, 30 lap/perc, USB/Wifi, Multifunkciós, Színes, Fehér-Szürke, Lézernyomtató
Paraméterek
| Nyomtató típusa | Lézernyomtató |
| Nyomtatás típusa | Színes nyomtatás |
| Multifunkciós | Igen |
| Nyomtató formátum | A4 |
| Belső memória | 512MB |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Termék szín | Fehér |
| ÁLTALÁNOS | |
| Funkciók | Másolás, Fax, Nyomtatás, Szkennelés |
| Csatlakoztathatóság | USB, Vezetékes, Wireless |
| Vezérlőpult | Touchscreen |
| Kijelző | Igen (8,8 cm-es színes érintőképernyő) |
| NYOMTATÁS | |
| Egyoldalas nyomtatási sebesség A4 mono | 30 (lap per perc) |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség A4 mono | 12 (oldal per perc) |
| Egyoldalas nyomtatási sebesség A4 színes | 30 (lap per perc) |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség A4 színes 12 (oldal per perc) | |
| Mobil nyomtatás | Igen |
| Automatikus kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Felbontás | Akár 600 x 600dpi |
| Mélyalvó üzemmód | Igen |
| Nyomtatási nyelvek | PCL6, PDF Version 1,7, BR-Script3, Epson FX-850 |
| Beágyazott fontok | PCL (73 scalable fonts), Postscript (66 scalable fonts), 12 bitmap fonts |
| Első nyomat elkészítési ideje | Színes (12.5 másodperc) |
| PAPÍRKEZELÉS | |
| Papirbemenet | Standard (1. tálca) (250 lap), Automata dokumentum adagoló (50 lap), Többfukciós tálca (30 lap) |
| Papírkimenet | Nyomattal lefelé (150 lap) |
| MÁSOLÁS | |
| Másolási felbontások | Akár 600 x 600 dpi |
| Másolási funkciók | Többszörös másolás/Begyűjtés/Rendezés, Nagyítási/kicsinyítési arány %, Naz1-ben igazolvány másolás, 2az1-ben igazolvány másolás, |
| Első másolat elkészítési ideje készenlétből | Színes (14.5 másodperc) |
| Szürkeárnyalat | 256 féle (8 bit) |
| SZKENNELÉS | |
| Szkenner típusa | Dual CIS (Contact Image Sensor) |
| Direkt szkennelés | Igen |
| Felbontás | Interpolált (Akár 19200 x 19200dpi), Színes (1.200 x 1.200dpi, 600 x 600dpi), Szkennerüveg, ADF |
| Színmélység | Kimeneti (24 bit), Bemeneti, 48 bit Colour Processing |
| Egyoldalas szkennelési sebesség A4 színes | 21 (kép per perc) |
| Egyoldalas szkennelési sebesség A4 mono | 27 (kép per perc) |
| Kétoldalas szkennelési sebesség A4 színes | 32 (kép per perc) |
| Kétoldalas szkennelési sebesség A4 mono | 56 (kép per perc) |
| KELLÉKANYAGOK ÉS TARTOZÉKOK | |
| Kompatibilis kellékanyag | Kezdő toner (BK toner, CMY toner), BK (TN248 BK - 1000 pages, TN248XL BK - 3000 oldal, TN249 BK - 4500 pages), C, M, Y (TN248 CMY - 1000 pages, TN248XL CMY - 2300 oldal, TN249 CMY - 4000 pages), BK toner (2,600 pages), CMY toner (1,400 pages) |
| Tartalom | Tápkábel, Gyors telepítési útmutató, Garancia, Eszközök, Kellékanyagok, Dobegység, Hulladékfesték-doboz, Szíjegység |
| CSATLAKOZTATHATÓSÁG | |
| Helyi interfész | USB 2,0 Host (Elől), Hi-Speed USB 2,0 |
| Vezeték nélküli hálózati interfész | 2,4 GHz:IEEE 802,11b/g/n (infrastruktúra mód), 5 GHz:IEEE 802,11a/n (infrastruktúra mód), IEEE 802,11g/n (Wi-Fi Direct) |
| Vezeték nélküli beállítás támogatása | Igen |
| WiFi Direct | Igen |
| Vezetékes interfész | Fast Ethernet (10Base-T/100Base-TX) |
| Vezetékes hálózati biztonság | SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP, FTPS, POP3, IMAP4), 802,1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), SMTP-AUTH, SNMP v3, Kerberos, IPsec, APOP |
| Vezeték nélküli hálózati biztonság | SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP, POP3, FTPS, IMAP4), 802,1x (EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), SMTP-AUTH, SNMP v3, APOP, Kerberos, IPsec, WPA3-SAE (AES) *A Wi-Fi Direct csak a WPA2-PSK (AES) protokollt támogatja |
| MÉRET ÉS SÚLY | |
| Méretek kartonnal | 497mm (szé) x 583mm (mé) x 533mm (ma) |
| Súly kartonnal | 25.2 kg |
| Méretek karton nélkül | 410mm (szé) x 462mm (mé) x 401mm (ma) |
| Súly karton nélkül | 21.9 kg |
Leírás
A felhasználóbarát MFC-L8390CDW színes nyomtató csendes, kiváló minőségű dokumentumokat biztosít a sebesség romlása nélkül. Ez a hatékony nyomtató tökéletes partner minden elfoglalt iroda számára. Az MFC-L8390CDW professzionális szintű biztonságot és számos robusztus funkciót kínál, és háromrétegű biztonsági védelmet használ eszköz-, hálózat- és dokumentumszinten, amelyet külső biztonsági tanúsítvánnyal ellenőriznek. Garantálja, hogy adatai sértetlensége minden lépésnél megmaradjon.
- Nyomtatás vagy szkennelés közvetlenül asztali számítógépről, USB-eszközről vagy mobilalkalmazásból
- 512 MB belső memória
- 50 lapos 2-oldalas automatikus lapadagoló (ADF), 250 lapos papíradagoló tálca, amely 500 lapig bővíthető11
- Kompatibilis a Brother és 3rd Party megoldásokkal19
- NFC a biztonságos hitelesítéshez
- Üzemeltetésre ajánlott
Miért használj eredeti nyomtató kelléket?
Megbízhatóság és minőség
Az eredeti Brother tonert kifejezetten a nyomtatási minőség, a teljesítmény és a megbízhatóság maximalizálása érdekében fejlesztették ki. Minden Brother lézernyomtatót úgy terveztek, hogy előre beállított hőmérsékleten működjön, amely megegyezik az egyes tonerösszetevőknek megfelelő hőmérséklettel, így biztosítva a zökkenőmentes nyomtatási minőséget és megbízhatóságot.
Környezetvédelem és újrahasznosítás
Világszínvonalú toner-újragyártási programunk segít csökkenteni a hulladékot, meghosszabbítva a termék életciklusát és csökkentve a környezeti hatásokat.
Teljesítményre tesztelve
Minden tonerkazettát szigorúan az ISO szabványoknak megfelelően tesztelnek, hogy minden felhasználó meggyőződhessen az elvárt minőségről és teljesítményről. Az eredeti Brother lézer kellékanyagokkal valóban professzionális eredményt érhet el.
A Brother által nyújtott támogatás: "at your side"
Az eredeti Brother kellékanyagok használata védi a nyomtató garanciáját. A Brother mindig Ön mellett áll: 'at your side" Vállaljuk, hogy kiváló értékesítési támogatást nyújtunk és ügyfélszolgálatot biztosítunk Önnek – vásárlás előtt és után egyaránt.