Brock HC 2001 RD, Ceramic Crimp, 35W, 360°, LED, Kerámia, Piros, Kreppelő
Paraméterek
| Teljesítmény | 35 W |
| Termék típus | Kreppelő |
| Hajformázó lap anyaga | Kerámia |
| Használat | Száraz hajon |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Hőmérséklet tartomány | 100 - 210 °C |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Piros |
| Funkciók | PTC fűtőelem, 360°-ban elforgatható tápkábel |
| Védelmi jellemzők | Biztonsági zár |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Hőmérséklet-beállítás | Automatikus |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED jelzőfény |
| Vezérlés típusa | Nyomógomb, Tológomb |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Csomag tartalma | 1 x Kreppelő |
Leírás
Élvezd ki a lehetőséget, a védelmi rendszerrel ellátott kreppelővel végezd úgy a frizurád formázását, hogy közben a hajadnak is gondját viseled, a készülék az antisztatikus kerámia bevonatnak köszönhetően sima csúszást tesz lehetővé.
Segítségével egyenletes a hőelosztás és kevesebb lesz a gubanc, így tökéletes eredményt, és minden szempontból fényesebb és egészségesebb megjelenésű hajat biztosít számodra.
A széles lapok egy menetben több haj befogását teszik lehetővé - ami azt jelenti, hogy rövidebb idő szükséges a formázáshoz, és kevesebbszer kell megismételni a műveletet ugyanazon a tincsen. A kreppelő alig 30 másodperces felfűtési idejének köszönhetően pillanatok alatt elkészülhetsz a partira!