Adler AD 2248, 2200 W, Hőszabályozás, Ionos, Hideg levegő funkció, Diffúzor, Fehér, Hajszárító
Paraméterek
| Hőmérséklet fokozat | 3 fokozat |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Sebességfokozatok | 2 fokozat |
| Hideg levegő funkció | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | Koncentrátor, Diffúzor, Akasztógyűrű |
| Összecsukható | Nem |
| Beépitett kijelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Kapcsológomb |
| Tápellátás | 220-240 V / 50 Hz |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Csomag tartalma | 1 x Hajszárító, 1 x Koncentrátor, 1 x Diffúzorfej |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,65 Kg |
Leírás
Teljesítmény és Hatékonyság
Az Adler AD 2248 hajszárító erőteljes, 2200 W-os motorjával gyors és hatékony szárítást biztosít minden hajtípus számára. A magas teljesítmény lehetővé teszi, hogy a reggeli rohanásban is percek alatt formáld frizurádat, miközben minimalizálja a haj károsodását.
Innovatív Funkciók a Hajvédelemért
Ez a hajszárító többféle funkcióval rendelkezik: a hőszabályozás segít elkerülni a túlmelegedést, az ionos technológia simává és fényessé varázsolja a hajat, míg a hideg levegő funkció rögzíti a frizura formáját. A csomagban található diffúzor pedig tökéletes választás a hullámos vagy göndör haj ápolásához, természetes hatást kölcsönözve.
Stílusos és Praktikus Design
A letisztult fehér kivitel elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben a könnyű és ergonomikus kialakítás kényelmes használatot biztosít. Kompakt mérete révén ideális otthoni használatra, de utazáshoz is könnyen magaddal viheted, így mindig gondoskodhatsz tökéletes frizurádról bárhol.