A4TECH Bloody Blazing A90, 6200 DPI, RGB Neon világítás, Gaming, USB, PixArt Optikai, Vezetékes egér
Paraméterek
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Egér felbontása | 6200 DPI |
| Csatlakozófelület | USB |
| Egér gombok száma | 8 |
| Egér típusa | Optikai |
| LED háttérvilágítás | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Fekete |
| Kialakítás | Jobbkezes |
| Funkciók | 6 mesterlövész mód, 3 lövés mód a bal gombon, RGB világítás |
| Speciális jellemzők | Infravörös görgő |
| Szenzor | Optical Engine |
| Memória | 160K |
| Gyorsulás | 20 - 23 g |
| Képkocka sebesség | 6666 fps |
| Felbontás | 6200 CPI |
| Válaszidő | 0.2 ms |
| Követési sebesség | 60 - 160 ips |
| Képfeldolgozás | 2.41 Mpx/s |
| Élettartam | 20 millió kattintás |
| Mintavételezési sebesség | 125 - 1000 Hz |
| Programozható | Igen |
| Konfigurációs szoftver | BLOODY 7 |
| Csomag tartalma | 1 x Egér, 1 x Matricacsomag |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Magasság | 3,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| Hosszúság / Mélység | 6 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 145 g |
Leírás
A Bloody Blazing A90 A4Tech egy olyan egér, amelyet kifejezetten az igényes játékosok igényeinek kielégítésére fejlesztettek ki, akik elsősorban a jó minőséget, a tartósságot és a gyors reakcióidőt értékelik. Ez a csodálatos termék 4 magos rendszerrel és 8 programozható gombbal rendelkezik.
Nagyon magas érzékenység akár 6200 DPI-ig, 5 tartomány közötti kényelmes váltási lehetőséggel és 1000Hz-es sebességgel, 4 fokozatban állítható.
Fém csúszdák
A modern METAL X’GLIDE ARMOR BOOT fém siklók magas kopásállóságot biztosítanak még a több órás, napi használat során is. A fém csúszdák lehetővé teszik a leghosszabb és legnehezebb csaták túlélését.
Modern és strapabíró
Az egeret úgy tervezték, hogy megfeleljen az igényes játékosok igényeinek: a fő bal oldali rágcsálógomb 3 féle lövést tesz lehetővé: egy, több saját beállítású és háromszoros.
Villámgyors reakcióidő
Az egérben alkalmazott Pixart PMW3327 optikai érzékelő akár 6200 DPI felbontású működést és villámgyors reakcióidőt is lehetővé tesz. A gaming világában ez egy jól ismert és elismert mechanizmus, amely biztosítja a készülék optimális testreszabását a játékos egyéni preferenciáinak megfelelően.
Light Strike II
Az A4Tech egérben a LIGHT STRIKE II mechanikus optikai kapcsolók modern technológiáját alkalmazták. Ez a forradalmian új technológia az infravörös érzékelő használatát jelenti a gomb aktiválásához. Ennek köszönhetően a LIGHT STRIKE II minimális, mindössze 0,2 ms késleltetést és rendkívül hosszú gombélettartamot biztosít - több mint 20 millió kattintást.
Egyedi design
A rágcsáló modern, agresszív formája versenyre és ádáz küzdelemre ösztönöz, ráadásul az egyedi grafika jelentősen megkülönbözteti az A4Tech Bloody Blazing egeret a versenytársaktól.
Jellemzők:
- Pixart PMW3327 optikai érzékelő.
- Fém csúszdák
- Agresszív design
- Fonott kábel.
- Light Strike II kapcsolók
- Élettartama akár 20 millió kattintás
- Felbontás 100/1000/1200/1600/2000/6200
- Neon RGB háttérvilágítás
- Dedikált BLOODY7 szoftver - optimalizálja az egér paramétereit.