8BitDo Pro 3, Nintendo Switch/Switch 2, PC, SteamOS, Mobil, TMR joystick, Purple, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Mobil/Android kompatibilis | Igen |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Mobil/iOS kompatibilis | Igen |
| LED háttérvilágítás | Nem |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch Lite kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Programozható gombok | Igen |
| Smart TV kompatibilis | Igen |
| Vibráció | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Lila |
| Funkció | Extra lökhárítók (R4 és L4), 2 Pro hátsó evezőgomb, Indítási mód kapcsoló, Turbó funkció |
| Speciális jellemzők | TMR joystickok, Cserélhető mágneses ABXY gombok, 6 tengelyes mozgásvezérlés |
| Extra kompatibilitás | SteamOS |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
| D-Pad | Igen |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen |
| Trigger (Ravasz) | Igen |
| Ütköző gombok | Igen |
| Hátsó gombok | Igen |
| Kioldózár | Nem |
| Gombok száma | 20 db |
| Akkumulátor kapacitása | 1000 mAh |
| Konfigurációs szoftver | 8BitDo Ultimate szoftver V2 |
| Kábelhossz | 2,5 m |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x 8BitDo Pro 3 kontroller, 1 x Töltőállomás, 1 x USB 2.4G adapter, 1 x USB-kábel, 1 x ABXY gombhúzó, 2 x Gömbfejű joystick sapka |
| Méretek | 153,6 x 100,5 x 64,5 mm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 242 g |
Leírás
A 8BitDo Pro 3 Bluetooth Gamepad egy prémium játékvezérlő, amely klasszikus stílust ötvöz csúcstechnológiával, és ideális választás mind a retro rajongóknak, mind a modern gamereknek.
Többplatformos kompatibilitás
Ez a vezérlő támogatja a Bluetooth-, USB-C-kábeles és 2,4 GHz-es vezeték nélküli adapteres kapcsolatot, így használható PC-n, Nintendo Switch 1 és 2-n, Androidon, iOS-en és macOS-en is. A készüléken található módválasztó kapcsolóval egyszerűen váltható a különféle üzemmódok között.
- Switch (3.0.0 és újabb)
- Switch 2 (20.1.1 és újabb)
- Android 13.0 és újabb
- Windows 10 (1903) és újabb verziók
- SteamOS 3.7.13 vagy újabb
- Apple iOS 26 és újabb verziók
- Apple iPadOS 26 és újabb
- Apple tvOS 26 és újabb
- Apple macOS 26 és újabb verziók
- Apple visionOS 26 és újabb verziók
Csúcstechnológiás analóg karok és ravaszok
Az analóg karok TMR (Tunnel Magneto Resistance) technológiával készültek, amely rendkívül pontos irányítást és hosszú élettartamot kínál, minimalizálva az irányítókar „drift” jelenségét. A ravaszoknál megtalálható a Hall-effekt mód és nemlineáris mikrokapcsolós mód közötti váltás lehetősége is, így játékstílustól függően optimalizálható a reakcióidő.
Testre szabhatóság és extra gombok
A vezérlő két hátsó programozható gombbal (M1/M2), valamint két mikrokapcsolós vállgombbal (L4/R4) rendelkezik. A betölthető profiloknak és az ingyenes szoftveres konfigurációnak köszönhetően testre szabható a gombkiosztás, a kar- és ravaszérzékenység, valamint a rezgés mértéke. A betáplált tartozékok között cserélhető ABXY gombkészlet található, ami lehetővé teszi a Nintendo- vagy Xbox-szerű gombelrendezés közti váltást.
Kényelmes kialakítás és stílusos tartozékok
A forma ergonomikus, kézre simuló kialakítással és prémium anyaghasználattal készült, hosszabb játékidők alatt is kényelmes fogást biztosít. Tartozék a töltőállomás, amelyben helyet kap a 2,4 GHz-es adapter, valamint egy extra pár „ball-top” joystick kupak is mellékelve van, amely arcade stílusú játékhoz is kiváló.
Hosszú üzemidő és praktikus töltés
A beépített újratölthető akkumulátor akár 20 órás aktív játékidőt kínál egy töltéssel. A játékvezérlő használható vezetékes módban is USB-C kábellel, így nem kell aggódni akkor sem, ha lemerülne az akkumulátor.
Főbb jellemzők
- Többplatformos kompatibilitás: Nintendo Switch 1/2, Windows, Android, iOS, macOS
- Kapcsolódás: Bluetooth, USB-C kábel, 2,4 GHz vezeték nélküli adapter
- TMR analóg karok — nagy pontosság, hosszú élettartam
- Hall-effekt vagy mikrokapcsolós mód váltás a ravaszoknál
- Két hátsó programozható gomb (M1/M2) + L4/R4 mikrokapcsolós vállgombok
- Cserélhető ABXY gombkészlet a gombelrendezés váltásához
- Ergonomikus kialakítás, prémium fogás, extra ball-top joystick kupakok
- Beépített újratölthető akkumulátor — akár ~20 óra játékidő
- Tartozék töltőállomás és tároló az adapternek illetve kiegészítőknek
- Teljesen testre szabható szoftveren keresztül: makrók, érzékenység, rezgés