8BitDo Arcade Stick All-Button, Nintendo Switch/Switch 2, PC, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Arcade stick |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Fehér-Szürke |
| Funkció | 3 csatlakozási mód, Kailh Wizard alacsony profilú mechanikus kapcsolók |
| Speciális jellemzők | 4 programozható gomb, SOCD tisztítás, Független vezérlőpanel |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| D-Pad | Nem |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Nem |
| Trigger (Ravasz) | Nem |
| Ütköző gombok | Nem |
| Kioldózár | Nem |
| Gombok száma | 25 db |
| Kábelhossz | 3 m |
| Konfigurációs szoftver | 8BitDo Ultimate Software X |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Akkumulátor kapacítás | 1 000 mAh |
| Üzemidő (1 töltéssel) | 20 óra |
| Csomag tartalma | 1 x 8BitDo árkádvezérlő, 1 x 2.4G adapter, 4 x zársapka, 1 x Kábel |
| Magasság | 22 mm |
| Szélesség | 301 mm |
| Hosszúság / Mélység | 301 mm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 2 Kg |
Leírás
A 8BitDo All-Button Arcade Controller for Switch egy innovatív irányító, amely a hagyományos arcade joystick helyett teljes mértékben gombokra építi a vezérlést. Ez a megoldás gyorsabb reakcióidőt és pontosabb irányítást kínál, ami különösen előnyös verekedős játékoknál és kompetitív helyzetekben. Kompakt, mégis stabil kialakításának köszönhetően hosszabb játék során is kényelmesen használható, a minőségi anyagok pedig tartós és megbízható élményt biztosítanak.
Kompatibilis a Switch/Switch 2 és Windows rendszerekkel. 3 csatlakozási mód - Csatlakozás a Switchhez Bluetooth-on, a Windowshoz 2.4G-n keresztül, vagy bármelyik eszközhöz vezetékkel. (A Switch 2 kompatibilitáshoz a legújabb firmware frissítés szükséges.)
Kar nélküli. Végső precizitás
Csupán gombos árkádrendszerrel és négymozgásos kialakítással rendelkezik a páratlan pontosság és az ultragyors bevitel érdekében. Hajts végre kombinációkat nagyobb sebességgel és kontrollal.
Ultravékony és kompakt
Majdnem egy A4-es lap méretű és mindössze 1,6 cm vékony. Harcolj bármikor, bárhol.
Cserélhető kapcsolók
16 db Kailh Wizard alacsony profilú mechanikus kapcsolóval rendelkezik, így más kapcsolókkal is testreszabható, az igényeinek megfelelően.
Programozható és praktikus
A P1, P2, P3 és P4 újraprogramozása gyors hozzárendeléssel. Cserélhető zárósapkákat és független kezelőpanelt tartalmaz.
Profiknak tervezve
Szerelkezz fel e-sportra kész funkciókkal, beleértve az SOCD tisztítását és a versenyzárat, a dinamikus gombelrendezést, valamint a 8BitDo Ultimate Software V2 támogatását PC-n.
Miért vásárolj hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.